Szkoła Główna Handlowa w Warszawie pragnie podtrzymywać kontakty ze swoimi absolwentami, tak by mogli oni wpływać na rozwój Uczelni. Korzyści ze współpracy są obustronne, ponieważ wysoka pozycja SGH na rynku edukacyjnym w Polsce i za granicą przekłada się na postrzeganie absolwentów na rynku pracy.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych potrzebujemy zgody absolwentów na przetwarzanie ich danych po ukończeniu studiów. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wyrażenie zgody na przetwarzanie wskazanych w formularzu danych osobowych po ukończeniu nauki w SGH.

Jest ona potrzebna także po to, byśmy mogli skontaktować się m.in. w poniższych celach:

Wypełnij swoje oświadczenie (o wyrażeniu bądź niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych) już teraz, wydrukuj, podpisz i złóż w odpowiednim Dziekanacie wraz z pracą dyplomową. Decyzję możesz w przyszłości łatwo zmienić, logując się do tej aplikacji, bez potrzeby ponownego druku.

Proszę podać login i hasło.

Jeśli zapomniałeś/aś hasła możesz je odzyskać poprzez aplikację odzyskiwania hasła lub zgłoszenie się osobiście do Zespołu Wsparcia Rozwiązań Informatycznych SGH .

Wszystkich absolwentów zapraszamy także do wstąpienia do Klubu Absolwentów SGH .

Logowanie